Select Page
ЕКСКЛУЗИВНА ПРОДАВНИЦА ЗА ЗДРАВА ХРАНА И ПРОИЗВОДИ СО ЦБД

Green Shop

Најди го твојот производ! Контактирајте не

ПРОИЗВОДИ

Создаваме широк спектар на производи со висок квалитет со цел да ги задоволиме здравјето и потребите за убавина поврзани со современиот животен стил.

НУДИМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ
ВО КОИ МОЖЕТЕ ДА ВЕРУВАТЕ

Наш императив е високиот квалитет. Нудиме широка палета на производи наменети за здрава исхрана и здрав начин на живот.
Покрај органски масла и семиња, додатоци на исхрана кои содржат витамини, минерали и растителни екстракти, нудиме и широк асортиман на природни екстракти од канабис со ЦБД во различни категории, концентрации и форми.
Сите наши производи ги задоволуваат високите критериуми за квалитет кои се поткрепени со соодветни сертификати.

 

АВГУСТ

CANNABO – антицелулитен гел

НАША ПРЕПОРАКА

ОВОЈ МЕСЕЦ ПРЕПОРАЧУВАМЕ

Cannabo Целугел Плус, антицелулитен гел со 7 активни состојки за ефикасно намалување на целулитот. Содржи: природен ЦБД, екстракт од бршлен, екстракт од семки од грозје, див костен, индиската билка Готу Кола, кофеин и витамин Е, кои ја подобруваат циркулацијата, поттикнуваат отстранување на токсини, разградување на масти и подобрување на еластичноста и цврстината на кожата.

ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ

КОИ СМЕ НИЕ?

Грин Шоп ексклузивна продавница за здрава храна и производи со ЦБД.

Во пријатна атмосфера со модерен еко дизајн, нашите вработени со насмевка и совет ќе ви помогнат во избор на вистинските продукти за вашите потреби.

Ново место во срцето на градот со широк асортиман на високо квалитетни “здрави”производи и додадени вредности, како :

  • бесплатни совети и препораки во врска со здравата исхрана и употреба на производите
  • бесплатни совети околу припремање и комбинирање на состојките
  • комуникација со нутриционист во врска со исхраната за одржување на здравјето и превенција на заболувања
  • комуникација со стручни лица во врска со исхраната како третман за одредени состојби и заболувања
  • комуникација со фармацевт во врска со употреба на производите
  • можност за индивидуализиран пристап во советувањето
  • можност за презентации и совети во врска со здравите навики, здравите намирници и палетата на производи

СЛЕДЕТЕ НЕ

НАШИОТ СВЕТ

ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ

Зачлени се и дознај повеќе за нашите промоции и новини!

НОВОСТИ

Ги следиме најновите научни сознанија и потребите на пазарот во согласност со кои ги креираме нашите нови производи.

НОВИ ПРОИЗВОДИ СО ЕКСТРАКТИ ОД КАНАБИСНАЈВИСОКИ КОНЦЕНТРАЦИИ НА ЦБД НА ПАЗАРОТ

НОВИ ПРОИЗВОДИ СО ЕКСТРАКТИ ОД КАНАБИС
НАЈВИСОКИ КОНЦЕНТРАЦИИ НА ЦБД НА ПАЗАРОТ

KANOIL gold nut 25% CBD KANOIL life 30% CBD Согласно најновите сознанија за комплементарното дејство на канабидиолот со маслата од орев и авокадо, ги креиравме Каноил Ексклузив производите кои поради синергизмот на двете состојки значително го подобруваат имунолошкиот...

НОВИ ПРОИЗВОДИ ЗА ПОДДРШКА НА ИМУНИТЕТОТ ВО СЕЗОНА НА ИНФЕКЦИИ

НОВИ ПРОИЗВОДИ ЗА ПОДДРШКА НА ИМУНИТЕТОТ ВО СЕЗОНА НА ИНФЕКЦИИ

Линијата Форвита – производи кои содржат витамини и минерали, ја збогативме со нова палета  производи, наменети за подобрување на имунитетот кои содржат цинк, витамин Д3 и витамин Б12 Токму овие микронутриенти, витамините Д3, Б12 и цинкот се елементи за кои веќе...

БИДИ ОДГОВОРЕН, ДЕЗИНФИЦИРАЈ СЕ

БИДИ ОДГОВОРЕН, ДЕЗИНФИЦИРАЈ СЕ

Новиот начин на живот, во услови на пандемија, ја наметна потребата за редовно користење на ефикасни и сигурни дезинфициенси и антисептици. Токму поради ова ја создадовме Ресепт  линијата на дезинфициенси и антисептици, формулирани според препораките на СЗО, во облик...

ЗАЧЛЕНИ СЕ

БИДИ ДЕЛ ОД НАС!

Green Shop

адреса

Кеј 13 Ноември Градски Трговски Центар сутерен локал 41

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НÉ