Select Page
Нема на
залиха

Маслиново масло со билки

235.00 ден

Маслото се препорачува за: подготовка на јадења со риба, маринади, сосови за паста, јадења со компир и сезонски салати.

Состав: 97% ладно цедено маслиново масло, 3% билки (рузмарин, ловоров лист, чубрица)

Пакување: 250мл


ШИФРА: TVG00011

Нема залихи

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ