Select Page
Нема на
залиха

Маслиново масло со тартуфи

235.00 ден

Маслото се препорачува за: подготовка на кремасти сосови. Со неколку капки од маслото можете да ги збогатите јадењата со риба или месо.

Состав: ладно цедено маслиново масло, природна арома на бели тартуфи

Пакување: 250мл


ШИФРА: TVG00012

Нема залихи

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ