Select Page

ANTI-AGE Biocellular Дневен Крем

661.00 ден

дневен крем

50 ml

Содржи хијалурон, витамин Ц, Е, Б12, колаген, екстракти од шипка и рузмарин.

Мултикомпонентен крем за сите типови кожа кој го враќа свежиот изглед на кожата, таа станува помека, понежна и со намалени брчки.

Без парабени и вештачки бои.


ШИФРА: BIOCER10

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ