Select Page
Нема на
залиха

ANTI-AGE Biocellular Ноќен Крем

732.00 ден

ноќен крем

50 ml

Содржи хијалурон, колаген, ретинол, витамин Ц, Е, Б12, шеа путер, екстракт од рузмарин.

Против стареење со специјална формулација која ги намалува видливите знаци на стареење на кожата.

Без парабени и вештачки бои.


ШИФРА: BIOCER12

Нема залихи

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ