Select Page

ANTI-AGE Biocellular Универзален дневен крем

661.00 ден

Дневен универзален крем

50 ml

Содржи хијалурон, витамин Ц, Е, Б12, екстрак од рузмарин, екстракт од гугул, шеа путер.

Против стареење на кожата со УВА/ УВБ заштита, погоден за сите типови на кожа, за жени и мажи. Со редовна употреба на оваа крема кожата станува мека и еластична,  со намален број на брчки.

Без парабени и вештачки бои.


ШИФРА: BIOCER11

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ