Select Page

CANNABO – крем за околу очи

267.00 ден

45 mg CBD / 15ml

ДЕТОКСИЦИРА-ЗАШТИТУВА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

Туба 15 ml

  • Крем за околу очи со природен CBD, растителни екстракти од арганово масло, пченични трици, соја, и витамин А.
  • Ги отстранува видливите знаци на замор, темните кругови, отоците под очите и го враќа свежиот изглед.

ШИФРА: CANNAB42

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ