Select Page
На попуст!

CANNABO – крем за раце

436.00 ден 370.00 ден

50 mg CBD / 50ml

ЗАШТИТУВА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

Туба од 50 ml

  • Крем за раце со CBD 50 mg, екстракт од невен, витамин E и пантенол.
  • Штити , хидрира, регенерира и заштитува од предвремено стареење на кожата.

ШИФРА: CANNAB32

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ