Select Page
На попуст!

CANNABO – лосион за тело

721.00 ден 612.00 ден

150 mg CBD / 150ml

РЕЛАКСИРА-ХИДРИРА-РЕГЕНЕРИРА

Туба од 150 ml

  • Лосион за тело со CBD 150 mg , екстракт од невен, екстракт од арника, витамин E, бадемово масло и пантенол.
  • Ја храни и негува кожата, ја одржува нејзината влажност и еластичност, намалува иритации и црвенило и ја заштитува од предвремено стареење.

ШИФРА: CANNAB33

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ