Select Page

CANNABO – шампон

581.00 ден

150 mg CBD / 150ml

ДЕТОКСИЦИРА-ЗАШТИТУВА-РЕГЕНЕРИРА-НАМАЛУВА ИРИТАЦИИ

Пластично шише 150 ml

  • Шампон за секојдневна употреба со природен CBD, екстракт од бршлен и пантенол.
  • Ја подобрува циркулацијата и размената на хранливи материи во фоликулите на влакната со што придонесува за намалено опаѓање на косата. Го намалува мастењето на косата, ги ублажува иритациите на скалпот и создавањето на првут.

ШИФРА: CANNAB43

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ