Select Page

CANNABO exclusive дневен крем

726.00 ден

50 mg CBD/50 ml

ДЕТОКСИЦИРА – ЗАШТИТУВА – ХИДРИРА – РЕГЕНЕРИРА

Стаклена тегличка 50 ml

  • Дневен крем со природен екстракт од канабид (CBD), 24 каратно злато, хијалурон, колаген, витамин E и пантенол.
  • Ги измазнува брчките, ги зацврстува контурите на лицето и заштитува од предвремено стареење на кожата, ја поттикнува регенерацијата и создавањето на колаген, ја смирува кожата, ги намалува пигментациите, црвенилото и иритациите и го воедначува тенот.

ШИФРА: CANNAB47

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ