Select Page

CANNABO exclusive – дневна и ноќна крема

1,203.00 ден

50 mg CBD/50 ml

ДЕТОКСИЦИРА – ЗАШТИТУВА – ХИДРИРА – РЕГЕНЕРИРА

Стаклени теглички 50 ml

  • Дневен крем со природен екстракт од канабид (CBD), 24 каратно злато, хијалурон, колаген, витамин E и пантенол.
  • Ноќен крем со природен екстракт од канабис (CBD), 24 каратно злато, хијалурон, колаген, ретинол, витамин E и шеа путер.
  • врстува контурите на лицето и заштитува од предвремено стареење на кожата, ја поттикнува регенерацијата и создавањето на колаген, ја смирува кожата, ги намалува пигментациите, црвенилото и иритациите и го воедначува тенот.

ШИФРА: CANAKC01

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ