Select Page

CANNABO exclusive крем за мажи

716.00 ден

50 mg CBD/50 ml

ДЕТОКСИЦИРА – ЗАШТИТУВА – ХИДРИРА – РЕГЕНЕРИРА

Стаклена тегличка 50 ml

  • Крем за мажи со природен екстракт од канабис (CBD), 24 каратно злато, хијалурон, колаген, шеа путер, екстракт од рузмарин и витамин E.
  • Ги измазнува брчките, ги зацврстува контурите на лицето и заштитува од предвремено стареење на кожата, ја поттикнува регенерацијата и создавањето на колаген, ја смирува кожата, ги намалува пигментациите, црвенилото и иритациите и го воедначува тенот.

ШИФРА: CANNAB46

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ