Select Page
На попуст!

CANNABO Hemor –
крем

711.00 ден 604.00 ден

150 mg CBD / 30g

СМИРУВА ВОСПАЛЕНИЕ – ЗАШТИТУВА – РЕГЕНЕРИРА

Туба од 30 g

  • Крем за воспаление при хемороиди со CBD 150 mg
  • Природни екстракти од див костен, винова лоза, невен, арника, кантарион и цинк оксид.
  • Намалува болка, печење, чешање и го забрзува заздравувањето.

ШИФРА: CANNAB35

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ