Select Page
На попуст!

Cellugel 400ml – АНТИЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ

649.00 ден 454.00 ден

Антицелулитен гел

400 ml

Содржи екстракт од бршлен, кофеин, костен, семки од грозје, centella asiatica.

Ја подобрува циркулацијата, лимфната дренажа, отстранувањето на токсините, ја измазнува кожата, го подобрува изгледот, еластичноста и тонусот.


ШИФРА: CELULR32

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ