Select Page
На попуст!

Heaven7 FaceClean – гел против акни

171.00 ден 120.00 ден

Гел против акни

30 ml

Содржи витамин Б3, бисаболол, алантоин, пантенол, витамин Е.

Ја смирува кожата и намалува создавање на акни и митесери.

Без парабени и вештачки бои.


ШИФРА: FACECR30

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ