Select Page
На попуст!

VES-NA – гел против потење

235.00 ден 164.00 ден

Антиперспирантен гел

30 ml

Намалува прекумерно лачење на потните жлезди и спречува развој на бактерии и непријатен мирис.


ШИФРА: VESNAR30

ТЕЛЕФОН

02 325 2300

СЛЕДЕТЕ НЕ